IT / Telecom

Gaseste locuri de munca in IT / Telecom - disponibile atat in tara cat si in strainatate.

Operator calculator

Se cauta persoana pentru postul de operator de calculator. Se solicita: experienta min 3 ani in vanzari nefumatoare   Se ofera: salariu motivant

Informatii Job

Operator Comercial - Limba Italiana

Descrierea postului:   Recrutam Operatori Telesales (Tele-marketing) pentru clientul nostru, Telecom Italia, o companie recunoscuta ca fiind un angajator stabil si o organizatie de succes. Operatorul comercial contacteaza telefonic eficient clientii actuali din zona arondata si promoveaza oferta si serviciile companiei in relatia cu clientii activi, urmarind incheierea contractelor in vederea at...

Dispecer Bucuresti

Se cauta peresoana pentru postul de dispecer. Se solicita: persoana cu sau fara atestat cunostinte PC abilitati comunicare   Se ofera: salariu motivant

Call center

Se cauta persoana pentru postul de agent call center. Se solicita: persoana motivata comunicativitate energie  abilitati operare calculator persoana orientata catre rezultat, tonica, entuziasta, deschisa catre nou abilitati de comunicare   Task-uri: comunicarea cu clientii la telefon postare oferte pe site-uri si vizionari cu clientii interesati pe teren   Se ofera: salariu ...

Tara

Domenii