Șofer pentru o companie multinațională

10731
EBC

  • Romania, Ilfov, București

Responsabilități:

  • Întreținerea și pregătirea autovehiculului pentru cursă;
  • Respectarea prevederilor legale cu privire la circulația pe drumurile publice, în trafic intern și internațional de mărfuri;
  • Pregătirea actelor necesare pentru fiecare cursă: foaie de parcurs, proces verbal;
  • Păstrarea contactului cu Coordonatorul de transport, transmițând informații despre desfășurarea cursei;
  • Respectarea procedurilor de lucru specifice domeniului propriu de activitate.

Cerințe:

  • Experiență de cel puțin 3 ani în conducerea de autovehicule în trafic de marfă;
  • Permis de conducător auto categoria B/B+C/B+C+E;
  • Atestat șofer profesionist transport marfă (de preferat);
  • Fără cazier judiciar;
  • Fără antecedente rutiere grave (penal);
  • Atestat ADR;
  • Studii medii: liceu;
  • Abilități bune de comunicare;
  • Cunoștințe minime de mecanică auto;
  • Cunoașterea zonei geografice unde își va desfășura activitatea (București și jud. Ilfov).

Oferte (bonusuri):

  • Echipament de lucru;
  • Salariu motivant.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive