Adecco angajeaza Operator Croi

4794
Adecco Sibiu

  • Romania, Sibiu, Sibiu

Adecco Resurse Umane angajeaza pentru clientul sau, o companie multinationala din industria automotive, operator croi.

Cerinte:

• Studii medii – Absolvent de scoala profesionala textila reprezinta si un avantaj
• Cunostiinte operare PC/scanare
• Cunostiinte tehnice
• Experienta minim 6 luni in departamentul croi
• Bune competente de comunicare si lucru in echipa

Responsabilitati:

• Executa si respecta sarcinile zilnice trasate de catre Supervizor
• Se asigura de buna desfasurare a activitatii zilnice astfel incat sa fie satisfacute cerintele clientului;
• Participa activ la imbunatatirea performantelor.

Se ofera pachet salarial atractiv si transportul asigurat.
Puteti trimite CV-ul dumneavoastra pe adresa de mail: vezi email sau sa il depuneti personal la sediul nostru din Sibiu, Str.Rennes, nr.21, parter.

Pentru mai multe detalii puteti suna gratuit la numarul de telefon 0800 800 408 sau la numarul de telefon 0724/057.533.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive