Agent de vanzari

5480
AFTR
AFTR

  • Romania, MureČ™, Reghin

Se cauta persoana pentru postul de agent de vanzari.

Se solicita:

  • studii medii
  • posesor auto
  • abilitati de comunicare si negociere, evaluare si monitorizare
  • spirit de echipa
  • orientat catre atingerea obiectivelor
  • cunostinte de utilizare PC
  • experienta in vanzari (avantaj)

Responsabilitati:

  • sa pastreze si sa dezvolte legaturile cu clientii deja existenti
  • sa dezvolte,permanent,portofoliul de clienti
  • sa realizeze target-ul de vinzari
  • sa construiasca prin atitudine si profesionalism o relatie de afaceri durabila cu clientii nostri care sa asigure firmei o pozitie de furnizor preferential
  • sa actioneze pe piata astfel incat sa fructifice toate oportunitatile de vinzare si toti posibilii clienti noi in zona sa

  • metoda si nivelul de salarizare se vor negocia la interviu

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive