Agent Procedural

9205
bds recrutare

  • Romania, TimiÈ™, TimiÈ™oara

Se cauta persoana pentru postul de agent procedural.

Se solicita:

  • studii medii (superioare reprezinta un avantaj)
  • sa utilizeze calculatorul si sa fie familiarizata cu Word, Excel
  • experienta intr-o pozitie de vanzari sau “customer care” reprezinta un avantaj
  • persoana comunicativa, politicoasa, dornica sa ajute clientii companiei
  • sa depuna efort pentru ca echipa din care face parte sa-si atinga obiectivele lunare

Responsabilitati:

  • promoveaza produsele companiei clientilor din punctul de lucru in care-si desfasoara activitatea
  • consiliaza clientii in vederea completarii documentatiei de credit, informeaza clientii asupra procedurii de acordare a creditului, si a costurilor acestuia
  • verifica indeplinirea criteriilor minime de eligibilitate si instrumenteaza dosarul de credit conform procedurilor TBI si semneaza contractul de credit cu clientul
  • se ocupa cu rezolvarea solicitarilor clientilor TBI legate de contractele aflate in derulare

Se ofera:

  • salariu fix
  • comision in functie de realizari

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive