Agent vanzare energie electrica

9961
long
long

  • Romania, Neamț, Piatra Neamț

Se cauta persoana pentru postul de agent de vanzare energie electrica.

Se solicita:

  • Studii superioare;
  • Capacități excelente de comunicare, relaționare și influențare
  • Experienta anterioara in vanzarea B2B sau D2D constituie un avantaj;
  • Experienta in domeniul relatiilor cu clientii;
  • Cunostinte foarte bune de operare in MS Office;
  • Spirit intreprinzator, initiativa, caracter dinamic, cooperant;
  • Capacitatea de a lucra in echipa;
  • Permis de conducere categoria B

Responsabilitati:

  • Prezentarea corecta a ofertelor si vanzarea de energie electrica
  • Contacteaza, viziteaza, oferteaza, negociaza si incheie contracte de vanzare energie electrica la clientii potentiali si din portofoliu;
  • Identifica noi clienti si propune oferta comerciala a companiei;
  • Acuratete in completarea documentelor si rapoartelor;
  • Mentine si promoveaza o imagine buna a Companiei si a Furnizorului de Energie Electrica

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra intr-un domeniu atractiv si de viitor;
  • Compania ofera venituri peste medie, formate din salariu fix si bonusuri corelate cu performantele individuale, tichete de masa, etc.;
  • Se asigura training-uri de formare profesionala si de specialitate;
  • Oportunitatea de dezvoltate profesionala si personala;
  • Oportunitatea de avansare in cadrul companiei.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive