Agent Vanzari B2B

7445
Lugera Makler SRL

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Se cauta persoana pentru postul de agent de vanzari B2B.

Se solicita:

  • experienta de 6 luni in lucrul cu clientii
  • studii medii sau superioare absolvite
  • permis de conducere categoria B
  • cunoasterea limbii engleze
  • bune abilitati de negociere
  • cunostinte de operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) la nivel avansat
  • capacitate de organizare si atentie la detalii
  • disponibilitate pentru deplasari interne

Responsabilitati:

  • promovarea si vanzarea directa a serviciilor ce fac obiectul ofertei comerciale
  • prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti
  • negocierea contractelor si asumarea responsabilitatii pentru realizarea corecta a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu
  • intocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale in conformitate cu acordurile incheiate cu clientii), incasari si plati in numerar
  • atragerea permanenta de noi clienti
  • realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit
  • intocmirea rapoartelor si statisticilor
  • acordarea asistentei clientilor si potentialilor clienti

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat