Agent Vanzari Piese si Accesorii auto

4776
Magazin AutoFAS

  • Romania, BotoČ™ani, BotoČ™ani

Se cauta persoana pentru postul de agent de vanzari de piese si accesorii auto.

Se solicita:

  • domiciliu stabil in Botosani
  • abilitati excelente de comunicare
  • abilitati foarte bune de negociere
  • experienta in domeniu reprezinta un avantaj

Responsabilitati:

  • vanzarea si distributia de piese si accesorii auto
  • preluarea comenzilor AutoFAS si oferirea de consultanta in domeniu
  • oferirea de detalii legate de produse tutror clientilor
  • oferirea de consultanta si ajutor in stabilirea solutiilor optime pentru clienti
  • contactarea potentialilor clienti si promovarea produselor din oferta
  • dezvoltarea portofoliului de clienti

Se ofera:

  • bonusuri
  • beneficii
  • venituri in functie de vanzari (nu sunt limitate la o suma maxima)

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive