Ajutor Bucatar

9968
Jetlag Advertising SRL

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Companie cu specific culinar francez angajeaza doua persoane pentru postul de: ajutor bucatar.

 Locatia este centrala in Bucuresti, in cadrul unui Food Truck inovativ - distinct prin faptul ca imbina ideea de concept food cu arta de a gati spectaculos - si de a oferi o experienta inedita simturilor.

Candidatii potriviti pentru pozitie vor trebui sa indeplineasca urmatoarele criterii:

  • Atentie;
  • Seriozitate;
  • Rezistenta la stres;
  • Rapiditate;
  • Capacitate de invatare rapida si adaptare;
  • Sa aiba cel putin 3 ani pe o pozitie similara;
  • Sa fie pasionati de arta culinara;
  • Sa fie persoane dinamice, corecte, sociabile, cu dorinta de dezvoltare personala si profesionala;

Angajatii vor beneficia de:

  • Instruire la locul de munca;
  • Posibilitatea de avansare in cadrul companiei
  • Contract de munca
  • Salariu fix + Bonusuri in functie de performanta
  • Masa zilnic
  • Formatare si suport managerial permanent
  • Colaborare pe termen lung
  • Mediu de lucru placut si o echipa tanara

Responsabilitati:

  • Prepararea salatelor, sandvichurilor, iaurturilor si freshurilor
  • Ambalarea si etichetarea produselor
  • Sortarea produselor
  • Asigurarea calitatii produselor

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat