Ajutor mașinist offset

9650
EBC

  • Romania, Ilfov, București

EBC HR Solutions recruteză un Ajutor mașinist offset pentru o importantă tipografie din București.

Responsabilități:

  • Alimentează cu cerneală și hârtie mașina;
  • Perforează și introduce plăcile în mașină;
  • Intercalează colile de potrivit;
  • Spală cauciucul când este cazul;
  • Urmărește împreună cu mașinistul tiparul;
  • Să facă aprovizionarea la mașina cu cerneală și materiale;
  • Să introducă informațiile corecte în timp real în sistemul informatic via-touchscreen.

Cerințe:

  • Disponibilitate și flexibilitate în ceea ce privește sarcinile de serviciu transmise de șeful de atelier sau șeful de schimb pentru orice punct de lucru din spațiul de producție;
  • Studii medii;
  • Experiență de minim 1 an în domeniu.

Oferte (bonusuri):

  • Salariu fix;
  • Tichete de masă;
  • Primă de producție;
  • Decontare abonament transport;
  • Primă de Crăciun/Paște;
  • Primă de vacanță anuală.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive