Amanetar Caras-Severin

7066
BSG Amanet
BSG Amanet

  • Romania, Caraș-Severin, Reșița

Se cauta persoana pentru postul de amanetar.

Se solicita:

  • studii medii / superioare
  • abilitati de operare PC si utilizare a internetului
  • disponibilitate pentru program full time
  • disponibilitate de a participa la cursul initial de pregatire, in judetul Maramures
  • constituie avantaj experienta in gestionarea banilor/valorilor, interactiunea cu clientii, vanzari si contabilitate primara

Responsabilitati:

  • identifica nevoile clientilor
  • verifica si evalueaza garantiile - metale pretioase
  • intocmeste documentele pentru acordarea imprumuturilor
  • consiliaza clientii pe parte de vânzare bijuterii
  • efectueaza plati si incasari
  • tine evidenta primara a actelor in punctul de lucru

Se ofera:

  • loc de munca intr-o companie de succes, stabila pe piata
  • training de initiere in domeniul amanetului (costuri totale suportate de catre companie)
  • posibilitatea de formare si perfectionare profesională continua
  • aprecierea si recunoasterea performantelor in cadrul firmei
  • salariu fix + tichete de masa

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive