Area Sales Manager

6336
Clarismart Consulting

  • Romania, TimiÈ™, TimiÈ™oara

Se cauta persoana pentru postul de area sales manager.

Se solicita:

  • studii superioare- tehnice (reprezinta avantaj)
  • experienta in activitatea de laborator
  • experienta in domeniul vanzarilor
  • experienta in activitatea cu partenerii revanzatori.
  • atitudine orientata spre client
  • disponibilitate de deplasare 20- 30% din timp

Responsabilitati:

  • realizeaza activitatea de vanzare si suport administrativ pentru revanzatorii produselor de laboratorcu, asigura suport tehnic si de formare in Europa, Orientul Mijlociu si Asia
  • ofera suport acestor parteneri in activitatea de vanzare, stabilire a preturilor si promovarea produselor, in vederea cresterii vanzarilor
  • va sprijini atat partenerii existenti dar va avea drept atributii si identificarea altor parteneri noi

Se ofera:

  • salariu competitiv
  • beneficii suplimentare
  • tichete de masa
  • transport asigurat din Timisoara
  • oportunitati de dezvoltare profesionala

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive