Asistent Manager

5562
Adecco Resurse Umane

  • Romania, Mureș, Târgu Mureș

Adecco Sibiu angajeaza pentru clientul sau, companie multinationala pentru locatia din Targu Mures.

Cerinte:

  • studii superioare completate cu cursuri de office management
  • 2 ani experienta in domeniu constituie avantaj
  • cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
  • cunoasterea limbii germane constituie avantaj
  • cunostinte MS Office, cunostinte operare sistem SAP, modul MM
  • disponibilitate de adaptare a programului de lucru la cerintele postului

Responsabilitati:

  • procesare de informatii, date
  • comunicare/transmitere informari
  • gestionare corespondenta
  • elaborare prezentari
  • gestionare activitati administrative
  • programare/ organizare de evenimente, calatorii de afaceri, sedinte, conferinte de afaceri

Se ofera:

  • salariu atractiv

Aplicatiile se depun la adresa de e-mail vezi email sau la numarul de telefon 0724057533.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat