Asistent marketing

6264
DENNVER COMIMPEX

  • Romania, Cluj, Cluj-Napoca

Se cauta persoana pentru postul de asistent de marketing.

Se solicita:

  • absolvent universitar 2014 cu diploma de licenta
  • sa nu fi fost angajat cu CIM dupa perioada absolvirii
  • cunostinte bune de operare PC (pachetul MS Office)
  • foarte bune abilitati de comunicare
  • atentie la detalii
  • creativitate, flexibilitate, initiativa, seriozitate si responsabilitate
  • atitudine pozitiva si optimista;
  • abilitate de gestionare a datelor, de organizare si planificare
  • absolvent al Facultatii de Marketing
  • cunoasterea aplicatiilor de profil Corel Draw, Illustrator, Photoshop etc
  • cunosterea limbii maghiare
  • permis de conducere
  • orice fel de experienta/voluntariat/proiect din domeniu

Responsabilitati:

  • participa la implementarea planului de marketing al firmei
  • incarca si actualizeaza produsele pe site-ul companiei
  • participa activ la realizarea produselor de marketing (flyere, pliante, carti de vizita, materiale promotionale etc)
  • se asigura de implementarea promotiilor in vigoare si de amplasarea materialelor de promovare necesare (flyere, pliante, afise etc)
  • participa la organizarea evenimentelor si actiunilor de promovare a firmei
  • realizeaza studii de piata si alte sondaje

Se ofera:

  • salariu motivant
  • posibilitate dezvoltarii carierei intr-o companie in continua crestere

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat