Assistant Manager

7458
SC PICOIL INFO CONSULT SR

  • Romania, Cluj, Cluj-Napoca

Se cauta persoana pentru postul de asistent manager.

Se solicita:

  • studii superioare economice
  • experienta pe un post similar
  • limba engleza nivel mediu/avansat
  • cunostinte de operare pe calculator
  • abilitati de comunicare foarte bune
  • rezistenta la sarcini repetitive
  • abilitati de a lucra in echipa

Responsabilitati:

  • preluarea si directionarea apelurilor telefonice
  • primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate
  • preluarea, inregistrarea, distribuirea corespondentei la compartimentele implicate
  • redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice
  • asigurarea logisticii de calatorie pentru angajatii firmei (rezervari hotel, transport, asigurari, vize, etc.)
  • inregistrarea hotararilor si deciziilor luate de management si repartizarea acestora la compartimentele firmei
  • gestionarea activitatilor de protocol si a activitatilor de reclama si publicitate
  • convocarea personalului la sedintele firmei, participarea la sedintele de lucru si redactarea minutei intalnirilor
  • emiterea facturilor aferente comenzilor, efectuarea platilor scadente si evidenta acestora
  • intocmirea si evidenta contractelor de munca si a contractelor cu partenerii
  • eliberarea de adeverinte, imputerniciri, procese-verbale si tinerea evidentei acestora
  • evidenta pontajelor si pregatirea situatiilor in vederea intocmirii statelor de plata
  • programarea la medicina muncii a angajatilor si contactarea personalului medical pentru stabilirea intalnirilor

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat