Assistant Manager

9780
GOMAR CONS

  • Romania, Prahova, Câmpina

CERINTE
Absolvent/a studii superioare (economice, un plus);
Experienta in domeniu;
Bune cunostinte operare calculator (Word, Excel, Internet browsing, etc.);
Bune cunostinte de contabilitate primara;
Limba engleza nivel avansat;
Bune abilităţi de organizare şi planificare;

Atentie distributiva si nivel ridicat de concentrare;
Spirit de observatie, initiativa, dinamism si punctualitate;

Excelente abilitati de comunicare si relationare;

Prezenta agreabila;

RESPONSABILITATI

Intocmirea diverselor rapoarte si situatii;
Mentinerea relatiei cu diversi parteneri pentru buna desfasurare a activitatii firmei;
Redactarea corespondentei si a altor documente necesare;
Primeste/trimite, inregistreaza, scaneaza, arhiveaza documentele intrate / iesite din firma si, dupa caz, distribuie corespondenta postala/electronica;
Asigurarea activitatilor de protocol;
Preluarea apelurilor telefonice, preluarea mesajelor si directionarea apelurilor;
Stabilire intalniri, rezervari;
Executare alte sarcini trasate , in conformitate cu fisa postului

Oferim (bonusuri, beneficii):
Salariu : 2.000 NET
Telefon de serviciu;

LOCATIE: BUCURESTI - Sector 2 (pct. reper Pta. Obor)

Angajarea in cadrul companiei se va face cu data de 15.08.2016

Descrierea companiei

SC GOMAR CONS SRL este un furnizor de servicii complete de constructii industriale si civile.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat