Bucatar Bucuresti

9919
star kebab
star kebab

  • Romania, Ilfov, București

Se cauta persoana pentru postul de bucatar.

Se solicita:

  • studii sau experienta în domeniu
  • limba engleza constituie avantaj;
  • persoana activa si energica, responsabilitate, rapiditate si acuratete în prepararea bucatelor;
  • studii sau experiență în domeniu;
  • cunoașterea limbii engleze constituie avantaj;
  • persoană activă și energică;
  • responsabilitate, rapiditate și acuratețe în prepararea bucatelor;

Responsabilitati:

  • deservește oaspeții în cele mai bune condiții;
  • menține igiena și standardele de siguranță;
  • prepară produsele de tip fast-food, conform rețetarului propriu al unității;

Se ofera:

  • pachet salarial atractiv și alimentație gratuită;
  • transportul pentru angajați asigurat de companie;
  • cafea naturală la un preț de vis :)
  • participarea la training-uri de dezvoltare personală și profesională;
  • posibilități reale de creștere în carieră;

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat