Bucatar Bucuresti

9957
Beca Andreea

  • Romania, Ilfov, București

Se cauta persoana pentru postul de bucatar.

  • Persoana energica, sociabila, proactiva, punctuala, cu dorinta de a invata si a-si imbunatati cat mai repede aptitudinile, ordonata
  • Persoana decenta, energica, sociabila, proactiva, punctuala, cu spirit de echipa
  • Dorinta de a-si imbunatati cat mai repede aptitudinile
  • Ordonat, rezistent la stres
  • Clinic sanatos, apt de munca fizica
  • Experienta anterioara constituie avantaj, nu este necesara diploma de calificare

Responsabilitati:

  • Indeplinirea sarcinilor trasate
  • Atitudine pozitiva si concilianta
  • Realizeaza activitati pregatitoare, respecta meniul si retetarul, preia comenzile, le executa si monteaza
  • Respecta procedurile de lucru
  • Asigură implementarea şi menţinerea standardelor igienico-sanitare
  • Asigura curatenia in bucatarie
  • Tine cont de perisabilitate, asigurandu-se ca exista termene de valabilitate pe fiecare produs
  • Pregateste necesarul de materie prima pentru aprovizionare

  • Posibilitate de bonus la fiecare 3 luni si crestere salariala la fiecare 6 luni
  • Tichete de masa
  • Telefon

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive