Bucatareasa / menajera

5654
Ifs
Ifs

Se cauta persoana pentru postul de bucatareasa/menajera.

Se solicita:

  • persoana dinamica
  • minutioasa, discreta si diplomata, pasionata de bucatarie
  • experienta in menaj
  • buna cunoastere a limbii franceze
  • permis de conducere obligatoriu
  • referinte ce pot fi verificate

Responsabilitati:

  • efectuarea si servitul la masa a unor retete diverse si echilibrate din bucataria franceza si internationala pentru proprietar si invitatii sai
  • efectuarea cumparaturilor necesare pentru pregatirea meniurilor si gestionarea corecta a stocurilor alimentare
  • efectuarea curateniei si intretinerea intregului spatiu din incinta celor trei case (curatenia in bai, bucatarii, dormitoare, living, pastrarea curateniei in camerele nefolosite, aspirat, sters praful, lustruirea obiectelor). Resedinta principala are o suprafata de 500m2 (cinci camere cu baie proprie, doua bacatarii din care una este profesionala, salon, dining room), cele doua case au cate o camera fiecare cu baie proprie si salon
  • spalat, calcat rufe dus/adus haine de la curatatorie, menaj usor pentru pastrarea scarilor, aleilor, gradinii si a oricaror parti exterioare casei curate
  • intretinerea unei gradini de legume

Se ofera:

  • salariu fix
  • contract pe perioada determinata reinnoibil
  • program full time flexibil
  • masina si combustibil decontat pentru deplasari in interes de servicu
  • cheltuieli transport catre resedinta clientului asigurate de firma

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat