Casier Cisnadie

4801
Adecco Resurse Umane

  • Romania, Sibiu, Cisnădie

Adecco Resurse Umane angajeaza pentru clientul sau, una dintre cele mai importante companii de pariuri sportive ce activează pe piața din România Operator Pariuri Sportive – pentru agentia din Cisnadie.

Candidatul ideal:

- Studii medii;
- Abilități de comunicare și relaționare;
- Orientare către client și amabilitate;
- Bune abilități numerice,capacítate de asumarea responsabilităților și rapiditate în operare documente și gestionare numerar.

Descrierea jobului:

- Emite tichete de pariere în sistemul informatic al companiei;
- Răspunde de evidența contabilă a operațiunilor de încasări și plăți, gestionarea numerarului și întocmirea zilnică a documentelor financiar-contabile;
- Informează clienții cu privire la regulamentul de pariere și/sau diferite campanii de promovare/produse/bonusuri;
- Asigură ordinea și curățenia la locul de muncă.

Puteti aplica la adresa de e-mail vezi email

Puteti suna pentru mai multe informatii la 0800 800 408 (numar gratuit) sau 0724057533

Vor fi contactati doar candidatii care corespund profilului in maxim 3 saptamani.

Pentru mai multe oportunitati de angajare, va rugam vizitati website-ul adecco si inregistrati-va cv-ul in baza de date pentru a fi elegibil pentru actuale sau viitoare posturi deschise. Toate aplicatiile sunt strict confidentiale.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive