Casier pariuri sportive

11768
bet arena
bet arena

  • Romania, Ilfov, București

Se cauta persoana pentru postul de casier pentru sala de pariuri sportive.

Candidatul ideal:

  • Studii medii, cunoștințe PC
  • Cunoștinte de operare PC – nivel mediu
  • Atitudine orientată către client și bună capacitate de comunicare
  • Disponibilitate de lucru în ture
  • Persoană serioasă, responsabilă, energică

RESPONSABILITĂȚI:

  • Derulează activitatea de vanzare / promovare produse și servicii
  • Informeaza clienții în legătură cu serviciile, promoțiile și regulile jocurilor aflate in derulare
  • Efectuează plăți și încasează banii pentru vanzarea serviciilor și produselor
  • Asigură curățenia din cadrul agenției

BENEFICII:

  • Salariu motivant
  • Tichete de masă
  • Contract de muncă pentru perioadă nedeterminată
  • Cursuri gratuite de specializare
  • Oportunități de promovare
  • Loc de muncă stabil, aproape de casă
  • Program de lucru flexibil

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive