Conducator auto

9060
har trans
har trans

  • Romania, Hunedoara, Deva

Se cauta persoana pentru postul de conducator auto.

Se solicita:

  • experienta de minim 1 an
  • posesor permis categoria B, E, CE
  • card tahograf
  • atestat transport marfa
  • atestatul ADR reprezinta un avantaj
  • cazier judiciar si rutier fara antecedente
  • aviz medical si psihologic valabil la angajare

Responsabilitati:

  • responsabil cu incarcarea, asigurarea, transportul si descarcarea produselor transportate
  • completarea corecta si completa a tuturor documentelor aferente activitatilor zilnice (foi de parcurs, CMR, etc.)
  • respectarea cu strictete a rutelor si instructiunilor primite din partea sefului ierarhic
  • respectarea normelor legale in vigoare privind transportul rutier

  • conditii atractive de munca si de salarizare, intr-un colectiv tanar si dinamic
  • conditii de munca la nivel occidental, pe o flota formata exclusiv din vehicule RENAULT Euro 6 (productie 2016)

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive