Consilier credite

8748
dsa mures
dsa mures

  • Romania, Mureș, Târgu Mureș

Se cauta persoana pentru postul de consilier de credite.

  • experienta in vanzari din urmatoarele domenii: vanzari directe credite, asigurari, telecom
  • studii medii/superioare
  • cunostinte de operare PC
  • cunostinte Microsoft Office
  • aspect si comportament business

Responsabilitati:

  • abordare proactiva, directa a potentialilor clienti
  • acorda consiliere si sprijin clientului in alegerea celei mai potrivite solutii de creditare din portofoliul de produse de creditare al companiei: card de credit, credite de nevoi personale
  • prezinta produsul de credit in detaliu – conditii, criterii de eligibilitate, setul de documente necesare in vederea obtinerii creditului si modul de completare, intocmirea dosarului de creditare
  • se implica direct in campaniile de marketing desfasurate: flyere, prezentari, birouri de informatii
  • raporteaza zilnic coordonatorului direct rezultatele activitatii proprii

Se ofera:

  • salariu fix
  • bonuri de masa
  • comisioane din vanzari lunare si trimestriale
  • plan de cariera motivant
  • cursuri de specialitate

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive