Consilier Vanzari Deta

9204
bds recrutare

  • Romania, TimiČ™, Deta

Se cauta persoana pentru postul de consilier de vanzari.

  • studii medii/superioare (profilul economic reprezinta un avantaj)
  • experienta in sectorul financiar/bancar/asigurari reprezinta un avantaj
  • sa aiba experienta in vanzari directe
  • sa detina bune abilitati de comunicare, organizare, analiza si sinteza
  • sa stie sa valorifice oportunitatile de vanzare
  • sa fie o persoana flexibila, serioasa, motivata de rezultate
  • sa stie sa imbine lucrul in echipa cu atingerea obiectivelor individuale

Responsabilitati:

  • sa gestioneze si sa dezvolte relatii tip win/win cu clientii din zona desemnata, cu scopul de a creste vanzarile companiei;
  • sa sustina crestea / mentinerea cotei de piata prin atingerea obiectivelor si sa asigure o experienta bazata pe incredere si parteneriat;
  • sa promoveze produsele si serviciile financiare destinate persoanelor fizice;
  • sa prospecteze piata in vederea identificarii si atragerii potentialilor clienti;
  • sa efectueze toate activitatile legate de instrumentarea dosarelor de credit;
  • sa participe activ la realizarea target-ului de vanzari si la atingerea obiectivelor calitative, respectand politica de vanzari a companiei;
  • natura jobului presupune 50% munca de teren

Se ofera:

  • contract individual de munca
  • pachet salarial care recompenseaza dorinta de performanta (salariu fix si comision)
  • cursuri de pregatire si perfectionare profesionala
  • sansa de a face parte dintr-o echipa tanara si entuziasta

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive