Constructor telescaune (sudor)

6138
Echipa Tjobs

Se cauta persoana pentru postul de constructor de telescaune - sudor. 20 de posturi sunt disponibile.

Se solicita:

  • detinerea unei autorizatii MAG valabila
  • cunoasterea sudurii in toate pozitiile ( in special cap la cap si la colt)
  • experienta de minim 3 ani in constructii de otel grele ( constituie avantaj experienta din tarile Austria, Germania, Elvetia)
  • disponibilitatea de a face ore suplimentare
  • disponibilitate de a lucra in ture
  • limba straina Germana nivel mediu

Responsabilitati:

  • citirea si interpretarea planurilor/desenelor tehnice
  • efectuarea sudurii MAG in otel
  • sudarea materialelor mai groase de 12 mm
  • lucrul in fabrica la sudarea, pre-asamblarea si asamblarea telescaunelor, stalpilor, cablurilor de otel, rolelor etc.
  • utilizarea robotilor de sudura ( constituie avantaj)

Se ofera:

  • cazare
  • contract pe 10 luni
  • salariu 1600-1650 euro

Nu se percep comisioane.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat