Consultant financiar

11978
Stolea Antonio

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Se cauta persoana pentru postul de conultant financiar.

Cerinte:

  • foarte bune abilitati de comunicare,coordonare, convingere si negociere;
  • abilitati foarte bune de lucru in echipa;
  • pasiune pentru a veni in intampinarea clientilor si atitudine proactive;
  • initiativa, flexibilitate, adaptabilitate;
  • dinamic si motivat

  • training pt. personale care nu au experienta in domeniul de activitate. Un mare avantaj daca ati lucrat in vanzari
  • salariu motivant + comision din vanzari;
  • oportunitatea de a-ti dezvolta o cariera de succes intr-un mediu competitiv;
  • contract individual de munca;
  • promovare rapida in functie de rezultate! ;

Descrierea postului:

  • prospecta si identifica potentiali clienti (persoane fizice);
  • propune clientilor oferta de produse financiar-bancare cu scopul de a incheia cu succes procesul de vanzare;
  • mentine relatia cu clientii pe toata perioada derularii contractului de creditare;

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive