Consultant IT Satu Mare

4733
Istrate Alina

  • Romania, Satu Mare, Satu Mare

Se cauta persoana pentru postul de consultant IT.

  • studii superioare (profil tehnic de specialitate constituie avantaj)
  • experienta: 1 an intr- o pozitie similara (constituie avantaj)
  • cunostinte administrare sisteme desktop - Windows XP, nivel avansat, rapiditate
  • abilitati reale de comunicare, negociere si calcul matematic
  • capacitate de organizare si incadrare in termene
  • perseverent, responsabil, rapiditate in gandire, rezistenta la stres

Responsabilitati:

  • asigura suport tehnic telefonic, prin internet (remote) si la sediul clientului pentru produsele Setrio Soft
  • preia problemele clientilor pentru solutionarea acestora
  • rezolva pe loc problemele intalnite, acolo unde e posibil
  • implementeaza produsele software pe calculatorul clientului
  • prezinta produsele software dezvoltate de firma Setrio Soft
  • intocmeste si preda la timp rapoartele si situatiile cerute de superiorul direct
  • colaboreaza cu toate departamentele din companie in vederea desfasurarii in bune conditii a activitatii.

Se ofera:

  • pachet salarial motivant
  • bonuri de masa
  • decontare transport
  • bonusuri pentru performante
  • un colectiv tanar si dinamic
  • o cultura organizationala puternica
  • participare la cursuri si training- uri pentru dezvoltare personala si profesionala

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive