Consultant recuperari creante

7157
FIRE CREDIT SRL

  • Romania, Iași, Iași

Se cauta persoana pentru postul de consultant de recuperari de creante.

Se solicita:

  • cunostinte de limba italiana – cel putin nivel mediu
  • bune abilitati de comunicare si prezentare
  • cunostinte de utilizare PC
  • punctualitate
  • disponibilitate pentru efectuarea programului in ture de lucru
  • experienta in domeniul colectarii creantelor

Responsabilitati:

  • aplicarea de proceduri de colectare specifice companiei interactionand cu debitorii prin intermediul telefonului sau email
  • identificarea celor mai bune solutii de plata si negocierea termenelor de plata cu debitorii intr-o maniera profesionista
  • efectuarea de sarcini administrative generale

Se ofera:

  • posibilitatea de dezvoltare profesionala
  • salarizare atractiva
  • bonuri de masa
  • asigurare medicala privata
  • bonusuri de performanta si fidelitate
  • cursuri gratuite de perfectionare a limbii italiene
  • programe de training si integrare in cadrul echipei

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat