Consultant Resurse Umane

7396
Lugera Makler SRL

  • Romania, Sibiu, Sibiu

Se cauta persoana pentru postul de consultant de resurse umane.

  • motivatie pentru construirea unei cariere in Resurse Umane
  • experienta in Resurse Umane minim un an
  • studii superioare finalizate
  • excelente abilitati de comunicare(verbal si scris)
  • cunostinte de limba engleza - nivel avansat

Responsabilitati:

  • analizarea nevoilor clientilor si planificarea procesului de recrutare
  • identificarea candidatilor potriviti si selectia CV-urilor
  • gestionarea procesului de recrutare (postarea anunturilor, selectia CV-urilor, contactarea candidatilor, sustinerea interviurilor etc)
  • administrarea bazei de date pentru candidati
  • gestionarea procedurii de angajare si a dosarului de personal
  • construirea si mentinerea unei relatii profesionale cu clientii si candidatii

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat