Consultant Servicii Bancare Part-Time/Full-Time

10951
S.C. Valoris Center S.R.L.

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Daca iti doresti sa acumulezi experienta in Domeniul FINANCIAR -BANCAR, noi iti oferim ocazia perfecta!

Responsabilitati:

• Vei mentine legatura cu clientii unei companii de renume din domeniul banking;

• Vei interactiona telefonic si vei customiza oferte adaptate la nevoile clientilor existenti in baza de date.

Beneficii:

• Ocazia de a dobandi experienta in domeniul financiar-bancar;

• Salariu fix + tichete de masa + bonusuri lunare de performanta, concursuri motivationale si activitati împreuna cu echipa;

• Posibilitatea organizarii programului de lucru (4h/6h/8h) in intervale orare flexibile;

• Asigurare medicala privata;

• Oportunitati de promovare in cadrul companiei. In functie de rezultate, poti fi tu urmatorul nostru Team Leader;

Trimite acum CV-ul la adresa vezi email si te voi contacta in cel mai scurt timp!

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive