Consultant Vanzari

5220
SABED CALL
SABED CALL

  • Romania, ConstanČ›a, ConstanČ›a

Se cauta persoana pentru postul de operator consultant de vanzari.

Se solicita:

  • experienta 1-2 ani
  • abilitati de vanzare consultativa
  • abilitati de planificare si organizare
  • orientat catre client
  • capabil sa iti gestionezi timpul intr-un mod eficient
  • cunostinte MS Office
  • de preferinta, sa fi parcurs si alte cursuri de vanzare/negociere

Responsabilitati:

  • sa analizezi piata de Intreprinderi Mici si Mijlocii (IMM) din regiune si sa identifici clientii potentiali avand la dispozitie deja o baza prestabilita de catre companie
  • sa stabilesti strategiile necesare achizitiei clientilor
  • analizezi nevoile de comunicare si sa identifici solutiile personalizate de Telekom pentru fiecare client
  • compui oferte personalizate si sa achizitionezi noi clienti in segmentul de Intreprinderi Mici si Mijlocii (IMM)
  • oferi consultanta si suport personalizat pentru fiecare client in parte
  • completezi rapoartele zilnice si sa le transmiti catre superiorul direct

  • pachet salarial motivant care consta in salariu fix ( la un targhet minim) + bonus
  • telefon mobil
  • un mediu de lucru tanar si foarte placut
  • training-uri profesionale specializate

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive