Consultant Vanzari

6309
randomimpex
randomimpex

  • Romania, Cluj, Dej

Se cauta persoana pentru postul de consultant de vanzari.

Se solicita:

  • abilitati de comunicare excelente
  • putere de convingere
  • dorinta de a invata lucruri noi
  • experienta in domeniul telefoniei mobile precum si cunostinte/experienta in domeniul contabilitatii primare

Responsabilitati:

  • identifici corect nevoile clientului si oferi solutia optima
  • comercializezi produse si servicii oferite de companie
  • testezi produsele si faci demonstratii la cererea clientilor
  • testezi functionalitatea sistemelor si produselor expuse la vanzare
  • oferi informatii specializate asupra caracteristicilor de functionare si instalare ale produselor

Se ofera:

  • mediu de lucru placut
  • venit intre 1100 si 2000 RON compus din salariu fix plus comisioane in functie de valoarea si volumul vanzarilor
  • posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive