Consultant vanzari

7627
Issis Masage

  • Romania, Cluj, Cluj-Napoca

Se cauta persoana pentru postul de consultant de vanzari.

Se solicita:

  • spirit de echipa si orientare catre client
  • obligatoriu: experienta si cunostinte tehnice in domeniul instalatiilor termice/sanitare (min 3 ani)
  • experienta in comert
  • cunostinte de operare PC
  • cbilitati de comunicare, atitudine pozitiva
  • responsabilitate, implicare, seriozitate,dorinta de dezvoltare in cariera
  • limba maghiara reprezinta un avantaj

Responsabilitati:

  • asigurarea unei deserviri amabile si rapide a clientilor
  • acordarea de consultanta clientilor in magazinele noastre
  • informarea clientilor referitor la sortimentul din magazin,  cat si oferirea de informatii de specialitate
  • aprovizionarea corecta si eficienta a rafturilor din magazin
  • depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii

  • pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, bonusuri in functie de performanta,acces gratuit la sala de sport)
  • training-uri de vanzari si produse

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat