Consultant vanzari Orange

6770
Random Impex

  • Romania, Cluj, Gherla

Se cauta persoana pentru postul de consultant de vanzari Orange.

Se solicita:

  • comunici excelent si ai putere de convingere
  • perseverenta
  • dorinta de a invata lucruri noi
  • experienta in domeniul telefoniei mobile precum si cunostinte / experienta in domeniul contabilitatii primare

Responsabilitati:

  • identificarea corecta a nevoilor clientului si oferirea de solutii optime
  • comercializarea de produse si servicii oferite de companie
  • testezi produsele si faci demonstratii la cererea clientilor
  • testezi functionalitatea sistemelor si produselor expuse la vanzare
  • oferi informatii specializate asupra caracteristicilor de functionare si instalare ale produselor

Se ofera:

  • mediu de lucru placut
  • un venit intre 1100, si 2000 RON compus din salariu fix plus comisioane in functie de valoarea si volumul vanzarilor
  • posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive