Contabil Bucuresti

11703
grama contabilitate

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Se cauta persoana pentru postul de contabil.

Se solicita:

  • Experienta

Responsabilitati:

  • Inregistrarea documentelor contabile lunare
  • Lucrari de sinteza si de verificare contabila
  • Realizarea operatiunilor financiar-contabile necesare evidentelor si relatiilor cu institutiile
  • Contabilizeaza toate documentelor predate de catre clientii companiei;
  • Efectueaza inchiderea conturilor de venituri, cheltuieli si TVA, verifica si regleaza balantele de verificare lunare;
  • Intocmeste toate declaratiile lunare / trimestriale, urmareste depunerea si arhivarea acestora;
  • Completeaza lunar Registrul Jurnal pe baza balantei de verificare;
  • Completeaza trimestrial sau de cate ori este cazul Registrul de Evidenta Fiscala;
  • Completeaza anual Registrul Inventar;
  • Efectueaza toate operatiile necesare inchiderii exercitiului financiar si intocmeste proiectul situatiilor financiare semestriale si anuale

Se ofera:

  • Salariu motivant

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive