Contabil junior

10836
passion 4 work

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Se cauta persoana pentru postul de contabil junior.

Cerinte:

  • Studii medii (studii superioare reprezinta un avantaj);
  • Abilitati foarte bune de analiza si sinteza;
  • Experienta de minim 6 luni intr-un job similar;
  • Operare PC;
  • Atentie la detalii;
  • Foarte bune abilitati de organizare si prioritizare a activitatilor si timpului de lucru;
  • Orientare catre rezultate.

Responsabilitati:

  • aplicatia import incasari cu cardul, pentru rovinietele emise zilnic, si rezolvarea eventualelor erori;
  • inregistrare de plati-incasari lei si valuta cu ordin de plata si cuplarea cu facturile aferente de furnizori sau clienti;
  • corespondenta cu banca ( completare formulare);
  • evidenta si inregistrare casa valuta;
  • evidenta si inregistrare deconturi valuta;
  • trimestrial va emite facturi privind refacturarea utilitatilor pentru spatiile inchiriate;
  • rapoarte sold clienti la sfarsit de luna sau de cate ori este necesar.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive