Controlor tehnic de calitate

11681
kalapod
kalapod

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Se cauta persoana pentru postul de cotrolor tehnic de calitate.

Se solicita:

  • Persoana activa, punctuala;
  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Rapiditate si flexibilitate in indeplinirea taskurilor;
  • Grad sporit de asimilare a cunostintelor noi;
  • Atentie la detalii;
  • Experienta de CTC;
  • Cunoscator al MS Office (Excel & Word);
  • Dexteritate si acuitate vizuala;

Responsabilitati principale:

  • Efectueaza receptia din punct de vedere calitativ a aprovizionatelor;
  • Efectueaza inspectii pe tot parcursul fluxului tehnologic;
  • Intocmeste si completeaza, dupa caz: rapoarte de neconformitate, cereri de oprire a fabricatiei, fise de control;
  • Raporteaza defectele aparute in toate punctele de inspectie Managerului de Calitate, precum si Sefului de departament;
  • Realizeaza instruiri ale personalului si mentine inregistrari ale acestora in domeniul calitatii si conformitatii;

Oferta:

  • Salariu atractiv;
  • Bonuri de masa

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive