Coordonator departament vanzari

4763
Att Interim
Att Interim

  • Romania, Bihor, Oradea

Se cauta persoana pentru postul de coordonator pe departamentul de vanzari.

Se solicita:

  • varsta intre 25 si 38 ani
  • experienta in vanzari minim 3 ani
  • cunostinte tehnice (auto sau moto)
  • bune abilitati de negociere, charisma personala
  • personalitate proactiva, excelente abilitati de comunicare cu clientii si cu colegii
  • capacitatea de a organiza si coordona un departament de vanzari
  • cunoasterea unei limbi de circulatie internationala
  • dispobilitate la deplasari ocazionale, permis de conducere Cat. B
  • seriozitate, dinamism, rezistenta la stres
  • persoana dinamica
  • energie
  • simt de raspundere
  • concentrat pe rezultate si placerea de a interactiona cu oamenii si gestionarea comenzilor unui departament in formare

Responsabilitati:

  • promovarea si vanzarea produselor companiei, mentinerea parteneriatelor de vanzare
  • negocierea contractelor, urmarirea livrarilor
  • dezvoltarea de noi parteneriate, atragerea clientilor noi
  • indeplinirea obiectivelor de vanzari

Se ofera:

  • pachet salarial atractiv corelat cu performanta
  • masina de serviciu, laptop, telefon de serviciu
  • mediu de lucru placut, stabilitatea echipei
  • initiere si sustinere in procesul de integrare

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive