Dispecer judetul Bihor

6407
ATT Interim
ATT Interim

  • Romania, Bihor, Oradea

Se cauta persoana pentru postul de dispecer in judetul Bihor.

Se solicita:

  • studii medii/superioare
  • cunoasterea limbii engleze la nivel conversational
  • cunoasterea altor limbi de circulatie internationala prezinta avantaj
  • cunostinte de logistica si transport prezinta avantaj, se accepta si candidatii fara experienta
  • bune abilitati de prezentare, comunicare si negociere, charisma personala
  • eficienta in munca individuala, dinamism, ambitie, orientare spre rezultate, excelenta
  • organizare, rezistenta la stres
  • cunostinte operare PC (MS Windows, MS Office, internet)

Responsabilitati:

  • supervizarea contractului de transport pe toata durata acestuia
  • comunicarea cu clientul beneficiar si clarificarea tuturor detaliilor de transport
  • buna gestionare in cazul problemelor aparute
  • gestionarea flotei companiei si a subcontractantilor

Se ofera:

  • pachet salarial atractiv
  • sansa de a creste alaturi de o echipa tanara, stabila si de succes
  • oferirea de sprijin in integrarea intr-o echipa tanara

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat