Dispecer transport

5778
SC TRANSPOARD SRL

  • Romania, Bihor, Oradea

Sociatate comerciala angajeaza persoana pentru postul de dispecer de transport.

Se solicita:

  • abilitati dezvoltate de comunicare si relationare
  • abilitatea de a lucra cu termene limita
  • persoana responsabila, ordonata, atenta la detalii
  • nitiativa si orientare catre rezolvarea eventualelor probleme
  • cunoasterea pachetului Microsoft Office
  • rezistenta la stres si la sarcini multiple
  • bun negociator
  • experienta in domeniul transporturilor constituie avantaj
  • cunoasterea limbii maghiare si/sau a limbii germane prezinta avanta

Responsabilitati:

  • reluarea si intocmirea comenzilor de transport
  • onorarea si derularea comenzilor de transport
  • intocmirea diverselor rapoarte cu privire la activitatea desfasurata
  • cautare si atragere de clienti noi

  • pachet salarial negociabil (fix, procent sau fix + procent)

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat
  • Mediu
  • Avansat