Educator Gradinita SES

6496
social ai grija de mine

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti

Se cauta persoana pentru postul de educatoare.

  • absolventa liceu pedagogic - educator sau a Facultatii de Stiinte ale Educatiei - Pedagogia invatamantului Primar si Prescolar
  • grad didactic definitiv (constituie un avantaj)
  • vorbitoare fluenta de limba engleza
  • experienta in gradinite private constituie un avantaj
  • responsabila, punctuala, serioasa, dornica de afirmare
  • nefumatoare
  • seriozitate, implicare, initiativa
  • buna cunoscatoare a metodelor moderne de predare, creativa, cu mult entuziasm
  • cunostinte vaste de psihologia copilului si tact pedagogic in educatia acestuia

Responsabilitati:

  • activitatea la grupa conform programei MEN
  • pregatirea documentelor necesare desfasurarii activitatii : planificari, planuri de lectii
  • pregatirea programelor pentru serbarile din timpul anului
  • preocuparea permanenta pentru copii pe tot parcursul zilei si la toate activitatile

Se ofera:

  • salariu competitiv in functie de experienta

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat