Electrician Bucuresti

10894
SC BEST GENERATION SRL

  • Romania, Ilfov, BucureČ™ti
  • Denumirea postului Electrician

    Numar posturi vacante 1-2

    Oras Bucuresti

    Departament caruia ii apartine Tehnic

    Superior direct Director Tehnic/Director operational

    Perioada contract –nedeterminata

    Motivul existentei postului –      Nou creat

    Programul de lucru  8ore, disponibil pentru lucru peste program atunci cand este cazul.

    PROFIL CANDIDAT

  • Nivel de studii  Scoala profesionala sau de meserii/liceu specialitate. Constituie un plus daca are certificare de electrician autorizat ANRE.
  • Experienta profesionala
  • Cunostinte specifice de specialitate
  • Limbi straine
  • Operare PC
  • Carnet de conducere Un plus
  • Varsta Nu conteaza, capabil sa sustina efortul fizic presupus de meseria de electrician.
  • Abilitati personale

Va fi implicat in activitatiile departamentului tehnic. Va desfasura activitati specifice meseriei pentru întretinere si reparatii  a unor instalatii existente, precum si de implementare a unor instaltii noi.

Companii de la este recomandat sa cautam candidati

Companii claboratoare de la care nu luam candidati

BENEFICII

INSTRUMENTE DE LUCRU (masina daca este cazul, laptop, telefon) posibil masina, telefon mobil de tip smartphone

SALARIU Fix, ore suplimentare platite.

PRIME DACA ESTE CAZUL Da, pentru atingere obiectiv

TRANSPORT Da atunci cand este cazul.

RESPONSABILITATI

Cum decurge o zi de lucru obisnuita

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive