Electrician - Electronist Auto

4886
Materom
Materom

  • Romania, Mureș, Târgu Mureș

Se cauta persoana pentru postul de electrician - electronist auto.

  • studii medii finalizate- scoala profesionala sau cursuri autorizate de electrician auto
  • cunostinte si aptitudini dezvoltate de electrica auto
  • permis de conducere categoria B
  • experienta in domeniul reparatiilor electrice- auto
  • abilitati personale: constiinciozitate, comunicare, munca in echipa, atentie la detalii

Responsabilitati:

  • reparatii din punct de vedere electric- auto
  • diagnoza auto

  • oportunitatea de a te asocia unui brand national, intr- un climat tanar si dinamic
  • formare si dezvoltare continua din partea unei echipe de profesionisti
  • mediu de lucru modern, la standarde occidentale
  • venituri financiare motivante
  • tichete de masa
  • salariul negociabil

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive