Electrician Iasi

5754
Adecco Resurse Umane

  • Romania, Iași, Iași

Adecco Sibiu angajeaza pentru clientul sau companie multinationala din domeniul energiei.

Cerinte:

  • specializatea de electrician
  • specializarea in lucrari de taiere a copacilor cu motofierastraul
  • experienta in utilizarea motofierastraului
  • cunoasterea instructiunilor tehnice interne de lucru IRL-DOT-03: lucrari de tundere a copacilor si de defrisare a culoarelor si traseelor liniilor electrice aeriene

Responsabilitati:

  • asigura utilizarea corespunzatoare a dotarii primite pe inventar, atat personal cat si de catre formatie si numai pentru efectuarea lucrarilor in interes de serviciu
  • asigura mentinerea unor relatii principale cu consumatorii cu care vine in contact, cu colegii si cu superiorii
  • controleaza zilnic, inaintea plecarii la lucru si inaintea inceperii lucrarii, starea sculelor, dispozitivelor si a mijloacelor de protectie cu care urmeaza sa se lucreze
  • executa lucrari de taiere a vegetatiei de pe traseele liniilor electrice aeriene de joasa tensiune nominalizate de catre gestionarul retelei

Se ofera:

  • salariu atractiv

Aplicatiile se depun la adresa de e-mail vezi email sau la numarul de telefon 0724057533.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive