Electrician intretinere

5915
MACON SRL
MACON SRL

  • Romania, Bihor, Oradea

Se cauta persoana pentru postul de electrician pentru intretinere.

  • studii medii (scoala profesionala sau liceu de profil: electronica, electrotehnica sau energetic)
  • experienta minim 2 ani pe un post similar
  • experienta in executia / mentenanta instalatiilor electrice joasa si medie tensiune obligatoriu
  • atestat ANRE poate reprezenta un avantaj
  • experienta in mentenanta instalatiilor de automatizari

Responsabilitati:

  • executa lucrari de mentenanta preventiva si corectiva pe linie electrica
  • intervine pentru remedierea defectelor electrice aparute pe fluxul tehnologic
  • executa manevrele necesare in statia de 6/0.4 kV
  • raspunde de buna functionare a statiilor de transformatoare 6/0.6 kV

  • contract individual de munca pe perioada nedeterminata, cu perioada de proba conform legii
  • pachet salarial competitiv (tichete de masa, decontare transport la si de la locul de munca, alte facilitati conform CCM)
  • oportunitati de instruire si dezvoltare personala

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive