Electrician - Linii De Productie

5263
Clarismart Consulting

  • Romania, Timiș, Timișoara

Se cauta persoana pentru postul de electrician pentru linie de productie.

  • minim 1 an experienta in activitatea de electrician, in fabrica, pe linii de productie
  • calificare in meseria de electrician
  • cunostinte de specialitate in domeniu
  • disponibilitate de a lucra in 3 schimburi

Responsabilitati:

  • dezvoltarea si îmbunătăţirea din punct de vedere electric a liniilor de producţie
  • verificarea si dezvoltarea schemelor electrice pentru toate maşinile din Fabrica
  • dezvoltarea si asistarea din punct de vedere electric a noilor proiecte;
  • participa la mentenanţa parţilor electrice a liniilor de producţie
  • este responsabil de mentenanţa liniilor de producţie si maşinilor din aria desemnata

Se ofera:

  • salariu atractiv, corelat cu experienta profesionala
  • tichete de masa
  • bonus de performanta lunar
  • prime de vacanta si de sarbatori
  • asigurare medicala
  • transport asigurat

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive