Expert implementare proiecte

7004
Professional HR Agency

  • Romania, Cluj, Cluj-Napoca

Se cauta persoana pentru postul de expert de implementare proiect.

  • foarte bune cunostinte in ceea ce priveste fondurilor europene
  • experienta in domeniul accesarii fondurilor europene in sectorul public
  • foarte bune cunostinte despre programele PNDR si POR
  • viziune de ansamblu asupra etapelor derularii proiectelor
  • bune cunostinte de bugetare
  • foarte bune abilitati de comunicare si relationare
  • foarte bune cunostinte de limba engleza

Responsabilitati:

  • studiaza si analizeaza posibilitatea dezvoltarii proiectelor cu fonduri nerambursabile pentru sectorul public
  • ofera consultanta si solutii eligibile care pot fi finantate
  • demareaza procesul de pregatire a documentatiei necesare si aplica pentru obtinerea de finantare
  • urmareste in permanenta toate etapele proiectului
  • se asigura de implementarea corespunzatoare a proiectelor

  • oportunitate de dezvoltare intr-o echipa tanara si dinamica
  • pachet salarial atractiv
  • mediu de lucru profesionist

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat