Fabricator plastic Anglia

5027
Diana
Diana

  • Marea Britanie,

Se cauta persoana pentru postul de fabricator de plastic in Anglia.

Se solicita:

  • cunoasterea limbii engleze
  • salariul poate varia intre £11 - £17/ ora depinzand de experienta

Responsabilitati:

  • linie de indoire si pliere
  • curbare plastic
  • sudare plastic
  • marcare
  • abilitatea de a citi si intelege Desene tehnologice

  • program de lucru: 39- 40 de ore pe saptamana de luni pana vineri (vineri zi scurta)
  • euroforce va ajuta cu gasirea cazarii - care costa minim 50 - 100 GBP pe saptamana in care sunt incluse costurile de intretinere (apa, gaz, electricitate)
  • btinerea actelor necesare pentru munca in Anglia este asigurata de angajator
  • pasaportul nu este obligatoriu
  • euroforce va asista cu transportul de la aterizarea in una din aeroporturile din Anglia

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat