Facility manager

5412
EBC
EBC

  • Romania, Buzău, Buzău

Se caută persoană pentru postul de facility manager.

Se solicită:

  • studii tehnice
  • experiență în Facility Management/Inginerie minimum 3 ani
  • engleză la nivel mediu spre avansat (înțeles/scris/vorbit)
  • permis de conducere – reprezintă un avantaj
  • cunoașterea metodelor și echipamentelor din domeniile Facility, Maintenance, Construcții și Reparații
  • cunoașterea legislației în domeniul construcțiilor
  • cunoașterea pachetului Office la nivel avansat

Responsabilități:

  • reprezintă compania în fața clienților și se ocupă de mentenanța clădirii aflate sub directa responsabilitate
  • supervizează activitatea echipei de curațenie și a echipei tehnice
  • îmbunătățeste indicatorii de performanță acolo unde este nevoie
  • se ocupă de directa instruire a personalului în subordine
  • propune și gestionează bugete
  • realizează rapoarte conform cerințelor managementului superior

Se oferă:

  • salariu motivant
  • bonuri de masa

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat