Facility Manager Assistant

5951
EBC

  • Romania, Ilfov, București

EBC recrutează un Facility Manager Assistant pentru o companie multinațională specializată în Facility Management și prezentă în peste 10 țări din Uniunea Europeană.

Responsabilități:

  • Reprezintă compania în fața clienților și se ocupă de sesizarile acestora cu privire la mentenanța clădirii aflata sub directa responsabilitate;
  • Supervizează activitatea echipei de curațenie, a echipei tehnice și a personalului asociat;
  • Asigură și supervizează respectarea și buna îndeplinire a procedurilor;
  • Realizează rapoarte conform cerințelor managementului superior.

Cerințe:

  • Studii tehnice;
  • Experiență în Facility Management/Inginerie – reprezintă un avantaj;
  • Engleză la nivel mediu (înțeles/scris/vorbit);
  • Cunoașterea procedurilor și a echipamentelor din domeniile Facility Management, Maintenance, Construcții și Reparații;
  • Cunoașterea pachetului Office la nivel mediu.

Oferte (bonusuri):

  • Pachet salarial fix;
  • Bonuri de masă;
  • Mediu de lucru multinational;
  • Posibilitati de avansare rapida.

Persoanele interesate sunt rugate sa ne transmita CV-ul la adresa de e-mail vezi email.

  • Job
  • Proiect
  • Entry
  • Middle
  • Senior
  • Executive
Limbi straine solicitate
  • Mediu
  • Avansat